logo
pecet
Nábytek pro firmy a instituce „s osobním přístupem“

O nás , zajišťujeme vhodné interiérové vybavení

 Jsme česká rodinná firma, která se s láskou k nábytku pohybuje na tuzemském trhu již od roku 1992. Spolupracujeme s ryze evropskými výrobci a naším zaměřením je nejen kompletní výbava administrativních prostor všeho druhu, výstavních i konferenčních místností nebo skladových či výrobních hal, ale také celkový servis spojený s výběrem a koupí našich produktů. Máme v týmu také zkušeného architekta Ing. Arch. Milana Chodla, poskytujeme proto i akustická protihluková řešení i samotné návrhy interiérů. 

 

V čem jsme jiní?

Spokojený zákazník je pro nás základ. A koupí produktu pro nás tento vztah prodejce – kupující rozhodně nekončí. Chceme s vámi mluvit i naslouchat. V praxi to jednoduše znamená, že se vám a vašim požadavkům věnujeme rychle, efektivně, šetříme to nejdůležitější - váš čas. Náš sortiment disponuje širokou škálou produktů, my za vás vybereme na základě krátkého seznámení s vaší poptávkou to nejvhodnější řešení a sestavíme cenovou nabídku na míru, na vás už je pouze vybrat si tu, která vám je cenově, vkusem i zpracováním nejbližší.

Našimi nejdůležitějšími hodnotami jsou péče o zákazníka a kvalita produktů, která souvisí s úsporou vašich financí. Právě prvotřídní kvalita námi nabízeného nábytku zamezuje opakovaným reklamacím a brzkým opotřebením. V našem sortimentu naleznete značky, v nichž se snoubí funkčnost, spolehlivost, snadná obslužnost i smysl pro detail. 

 

Náš začátek                                                                              Takto jsme se vyvinuli                                                      A takto vidíme budoucnost

 

zpět nahoru