logo
pecet
Nábytek pro firmy a instituce „s osobním přístupem“

Kancelářské židle - Reference

Domácí kancelář - kancelářská otočná židle „LOOK“ a konferenční „Lyra“

Sháněli jsme nové židle. Obchodní zástupce nám položil pár otázek a nakombinoval nám židle do konečné podoby. S automatickým nastavením podle váhy, protože se na otočné židli střídáme jako manželé. Takže se každému z nás židle bez složitého přenastavování automaticky nastaví. Získali jsme designový celek provázaný s okolím.

 

Fintura -  kancelářské křeslo „Seance Care“

Měli jsme staré židle, které byly nepohodlné. Hledali jsme vhodné sezení pro jednání. Soloform nám hlavně pomohl s prvotním výběrem a doporučené modely židlí zapůjčil. Získali jsme možnost si sezení odzkoušet v praxi. Výsledek splnil naše požadavky několikahodinového sezení nad očekávání, protože v soloformu mysleli i na styk židlí s podlahou!

 

Gyn Fem -  konferenční židle „Dream+“

Naše židle v čekárně byly již nevyhovující a potřeboval jsem je vyměnit za nové. Aby materiály odolaly lékařským desinfekčním prostředkům. Dozvěděl jsem se, že bohužel konkrétní model „Dream+“ se již nevyrábí. V Soloformu mi, ale ochotně nabídli adekvátní náhradu a vhodné modely ukázaly. Získlal jsem pohodlné sezení pro své pacienty, které esteticky ladí s čekárnou.

 

Další realizace

 

Firma Wine Investment Partners, Bonavita, Pinko, Auto Babiš  Město Říčany, Benešov, Mnichovice Obec Hrusice, Kostelní Lhota

 

Všichni výše uvedení ocenili odlišnost přístupu a sortimentu SOLOFORM. Uvědomili si, že vybavení dopomáhá k jejich cílům!

zpět nahoru