logo
pecet
Nábytek pro firmy a instituce „s osobním přístupem“

Prezentační systémy - Reference

Umělecká škola Litvínov - výstavní panely „Silverlink”

V jedné učebně se nám navzájem rušily dvě skupiny žáku společně s učiteli. Prvotně jsme u Soloformu poptali paravány„ Alumi“.Obchodní zástupce reagoval na poptávku. Položil nám pár otázek. Díky tomu jsme se dozvěděli o vhodnějším produktu. Získali jsme doporučení na lepší sestavu „Silverlink“ .Rozdělení prostoru s výstavní plochou pro prezentace maleb žáků, tabuli, ticho. Hlavní přínos je pro nás zkvalitnění výuky.

 

printed-circuit.EU - magnetická tabule „Unity”

Poptával jsem ze začátku skleněnou magnetickou tabuli, protože jsem chtěl designovou tabuli k hodinám. Bylo pro mne překvapením, že prvně semnou v Soloformu řešily akustiku prostoru. Tabuli „MagVision“ jsem na základě prvotní konzultace změnil na tabuli „Unity“. Získal jsem tak nejenom tabuli,  ale především se díky tabuli UNITY mohu dorozumívat s kolegy v relativně dobrém akustickém prostředí. 

 

Hotel Abácie**** - tabule „VIP“ 

Chtěli jsme mít v našem Wellness Hotelu Abácie v Novém Jičíně profesionálně vybavenu konferenční místnost. Přednášející v sále chtěli další prezentační plochu. Soloform telefonicky analyzoval naše potřeby a nakombinoval nám tabule. Získali jsme komfortní funkční prostor s designovým řešením. Konferenční prostor již plní nejnáročnější požadavky spíkrů.

Další realizace 


Firma C.EU Partners a.s., Město Praha 10, Praha 15 Ústav Historický ústav akademie věd, Biologické centrum akademie věd, Výzkumný ústav živočišné výroby Knihovna Hradce Králové, Tábor, Ústí nad Orlicí, Muzeum Národní zemědělské m. s.p.o

 

 Všichni výše uvedení ocenili odlišnost přístupu a sortimentu SOLOFORM. Uvědomili si, že vybavení dopomáhá k jejich cílům!

zpět nahoru