logo
pecet
Nábytek pro firmy a instituce „s osobním přístupem“

Prezentační systémy - Reference

Umělecká škola Litvínov - výstavní panely „Silverlink”

V jedné učebně se nám navzájem rušily dvě skupiny žáku společně s učiteli. Prvotně jsme u Soloformu poptali paravány„ Alumi“.Obchodní zástupce reagoval na poptávku. Položil nám pár otázek. Díky tomu jsme se dozvěděli o vhodnějším produktu. Získali jsme doporučení na lepší sestavu „Silverlink“ .Rozdělení prostoru s výstavní plochou pro prezentace maleb žáků, tabuli, ticho. Hlavní přínos je pro nás zkvalitnění výuky.

 

printed-circuit.EU - magnetická tabule „Unity”

Poptával jsem ze začátku skleněnou magnetickou tabuli, protože jsem chtěl designovou tabuli k hodinám. Bylo pro mne překvapením, že prvně semnou v Soloformu řešily akustiku prostoru. Tabuli „MagVision“ jsem na základě prvotní konzultace změnil na tabuli „Unity“. Získal jsem tak nejenom tabuli,  ale především se díky tabuli UNITY mohu dorozumívat s kolegy v relativně dobrém akustickém prostředí. 

 

Hotel Abácie - tabule „VIP“ 

Chtěli jsme mít v našem Wellness Hotelu Abácie v Novém Jičíně profesionálně vybavenu konferenční místnost. Přednášející v sále chtěli další prezentační plochu. Soloform telefonicky analyzoval naše potřeby a nakombinoval nám tabule. Získali jsme komfortní funkční prostor s designovým řešením. Konferenční prostor již plní nejnáročnější požadavky spíkrů.

 

Gullmarsstrand Hotell  - prezentační systém na zeď s televizí „ Messenger“

 

Fujitsu Kista - mobilní tabule „Draft“

 

Tato konkrétní stránka je ve výstavbě.

Pro bližší dotazy volejte 777 759 382 nebo piště na na jan.sima@soloform.cz

 

 

zpět nahoru