logo
pecet
Nábytek pro firmy a instituce „s osobním přístupem“

Celé interiéry - Reference

Firma Robert Bosch si stanovila za cíl zajistit zdravá pracovní místa, která též souvisejí s produtivitou zaměstnanců  Proto se rozhodli udělat si průzkum a hledat různé možnosti řešení. Co je na trhu nabízeno. Navštívili ukázkovou místnost a rozhodli se pro alternativní formu živých stěn, které jsou doplněny o vodopády. Získali čistý svěží vzduch, variabilní dělení zelených stěn na skrytých kolečkách. Lepší akustiku místnosti.  

 

Obec Všestary - skříň Unibox a Archivazione, stůl „New Easy“ , židle Stream a „Go“ nástěnky…

 

Board1.eu - akustické paravány „Softline“, kancelářské stoly „Joy Line“, Otočné židle „Stream“

Univerzita Gotenburg - paravány a kóje „Softline“, tichá mistnost „Plenty Pod“

Stolní a podlahové paravány Softline tlumí hluk a zlepšují řeč.Vytváří odpočinkovou a jednací kój v místnosti se sofa sezením. Pro diskrétní telefonování je určena tichá místnost v místnosti takzvaný Plenty Pod. Skříně hned vedle stolu jsou praktické. Jednotlivé stoly jsou výškově nastavitelné, aby se ulehčilo krční páteři. Kancelářské židle s hlavovým opěrákem doplňují už tak komfortní vybavení celého interiéru.

 

Autoropa - dílenské skříně „Lista“

 

Další realizace 


Firmy  Bonavita a.s., Stavební interiérové systémy s.r.o. Obec Všestary u Říčan, Nahrávací Studio Fontana, Kovoslužba hasicí přístroje a.s.

 

 

Všichni výše uvedení ocenili odlišnost přístupu a sortimentu SOLOFORM. Uvědomili si, že vybavení dopomáhá k jejich cílům!

zpět nahoru